• Badowska-Kuliś
  • Werner
  • Bednarek

FORMULARZ KONTAKTOWY

Pole obowiązkowe
Pole obowiązkowe
Pole obowiązkowe
Pole obowiązkowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu zawarcia i wykonania umowy zlecenia usług prawnych zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Szczegółowe informacje dotyczące przysługujących Państwu uprawnień, w tym prawa do cofnięcia zgody w każdym momencie, zawarte są pod linkiem: Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

Porady online

W ramach świadczonych przez Kancelarię usług oferujemy Państwu możliwość uzyskania porady prawnej za pośrednictwem poczty elektronicznej. W celu uzyskania porady prawnej online prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego, poprzez wpisanie swoich danych osobowych, adresu e-mail oraz krótkiego opisu problemu prawnego w rubryce „treść wiadomości”. Na podany przez Państwa adres e-mail zostanie niezwłocznie przesłana informacja na temat kosztu i terminu sporządzenia opinii prawnej. Po zaksięgowaniu wpłaty przystąpimy do sporządzenia opinii, która zostanie Państwu przesłana w uzgodnionym terminie.